F a n t a s m a g o r i a *PL

 

Felinoterapeutyczna hodowla 

kotów Devon Rex

Kotki

Kocury

Kastraty

Kocięta

Archiwum miotów

W nowych domach

W naszej hodowli pierwsze produkty od sklepu Magnus pojawiły się właściwie na początku naszej wystawowej przygody - bo jeszcze do niedawna tylko tam można było spotkać właścicieli sklepu razem z produktami. Pierwsza różowa budka z materiału minky różyczki towarzyszyła podczas pierwszego porodu naszej Rihannie, hamak był doskonałym urozmaiceniem klatki wystawowej, a później jednym z miejsc do zabawy dla kociąt. Wędki cieszyły się dużą żywotnością i zainteresowaniem kotów - a dzięki dużemu wyborowi spełniały również nasze potrzeby estetyczne :) 

Od kilku miesięcy Magnus prowadzi sprzedaż stacjonarną w Poznaniu, nie będziemy ukrywać, zazdrościmy Poznaniakom! 

Na ostatniej wystawie w Bydgoszczy znowu uzupełniłam zapasy wędkowe i zaopatrzyłam się w trzy Magnusowe nowości. Jedną z nich jest urocza budka z kocimi uszkami i ogonkiem, drugą spanko z kocimi uszkami i łapkami, ale furorę w naszym domu zrobiła poducha relaksacyjna wypełniona kuleczkami, dzięki której idealnie dostosowuje się do kotów. Poducha podbiła serca naszych dziewczyn do tego stopnia, że przy najbliższej okazji będę musiała nabyć kolejne, coby nie musiała ustawiać się do niej kolejka ;) 

Produkty Magnusa są nie do podrobienia i od lat chętnie wracamy, wypatrując nowości w ich ofercie. Dzięki dbałości, z jaką wykonywane są zarówno wędki jak i spanka, nie mamy wątpliwości, że są to rzeczy żywotne, estetyczne i funkcjonalne. które chętnie polecamy innym kociarzom. 

Projekt i wykonanie: Angelika Flisik