Kotki

Kocury

Kastraty

Kocięta

Archiwum miotów

 W nowych domach

Felinoterapeutyczna hodowla

kotów Devon Rex

100% mięsa w mięsie, czyli

"Samo Mięso - Psie i Kocie Smaczki"

Może nie każdy, ale coraz więcej właścicieli zwierząt domowych zdaje sobie sprawę z odpowiedniego żywienia, potrzeb behawioralnych i warunków niezbędnych do spełnienia, aby ich pupil wiódł przy nich szczęśliwe życie, bez znaczenia, czy mowa o żółwiu, króliku, czy kocie. Coraz częściej mówi się o świadomym, naturalnym żywieniu, co nie oznacza, jak kiedyś, karmienia psów i kotów resztkami z obiadu, ale przy użyciu składników spełniających ich potrzeby. Stąd też kot, będący bezwzględnym mięsożercą, potrzebuje w swojej diecie właśnie przede wszystkim jego. Nie zawsze jednak nasze koty chcą z nami współpracować, nie zawsze też właściciele są przekonani do takich metod żywienia, jak whole prey czy BARF. W takich sytuacjach pomocne stają się wysokomięsne puszki, ale i wszelkie naturalne urozmaicenia diety, jakim są przysmaki. 

To właśnie do tych należą naturalne przysmaki od " Samo Mięso". Ale od początku 

Moje dziewczyny mogą grymasić na puszki, podjadać nieduże porcje mięsa, ale jednego nigdy nie odmawiają - smakołyków. Sama najbardziej lubię dawać im je w postaci liofilizowanych smaczków, dzięki temu mam poczucie, że nie dostają zbędnych zapychaczy. Niejednokrotnie widywałam zdjęcia przedstawiające proces suszenia mięsa na przysmaki przez właścicieli kotów, ale sama jakoś nie do końca byłam przekonana do tej formy - w tym momencie w oczy rzuciły mi się zdjęcia niezwykle apetycznie wyglądających, już ususzonych pasków mięsa, które oferuje "Samo Mięso". Jest to świetna opcja, nie tylko dlatego, że wyzbywamy się ewentualnego strachu przed popełnieniem błędu i doprowadzeniem do tego, że smakołyki nam się popsują - czego ja sama się bałam - ale również mamy pewność, że produkt, który otrzymujemy, jest bezpieczny, wykonywany przez doświadczony zespół

Przy pierwszym zamówieniu zdecydowałam się na mix smaków, żeby umożliwić dziewczynom poznanie pełnej oferty i zdecydowanie, które smaki najlepiej im się podobają. Do tego filet z dorsza o niezwykle intensywnym zapachu oraz dosmaczacz z szynki wieprzowej. Szybko okazało się, że poza rodzajem mięsa, niezwykle ważna była dla nich grubość kawałków - tak jak Revi i Redek nie mieli problemu, by walczyć z filetem z dorsza, tak dziewczyny zdecydowanie wolały miękkie kawałki, pozostawiając dorsza po kilku minutach walki. Absolutnym hitem stała się u nas wieprzowina, reszta smaków znikała w porównywalnym tempie, poza wątrobą - tutaj prawdopodobnie znowu podziałała zasada, że miękkie i kruche paski są przyjemniejsze do spożycia. 

Poza samymi walorami smakowymi i zapachowymi dla kotów, mnie osobiście cieszy to, że nasz polski rynek zajmujący się tworzeniem dla psów i kotów, wciąż się rozrasta i mamy coraz większy wybór, dzięki czemu każdy może znaleźć dla siebie i swoich zwierzaków to, co mu potrzebne. Sama po tylu latach obcowania z kotami tylko upewniam się w tym, że każdy z nich jest inny, każdy ma inne potrzeby, czy gusta. Cały czas poszukuję produktów, które spodobają się moim dziewczynkom, wyciągam wnioski. Bo kiedy widzę zadowolone je, ja również jestem szczęśliwa :).

Przysmaki od "Samo Mięso" dają mi poczucie, że moje koty dostają coś wartościowego, co nie jest okraszone dużym ryzykiem, jak chociażby podawanie surowego mięsa, które lubią. Smacznie i zdrowo, tak chcemy się żywić. 

Legowiska

i zabawki

Rozmrrruczane recenzje kocich produktów

Karmy

i snacki

Żwirki

i kuwety

Akcesoria